Jdi na obsah Jdi na menu
 


Potravinové dolňky

18. 5. 2010

pro návrat z odkazu

používejte šipku "zpět" v levém horním rohu na liště Exploreru

pokud jej ještě používáte «-

Leros Natur Detox Vilcacora,
LEROS S.R.O., PRAHA 5 - ZBRASLAV

http://www.lekarna.cz/mapa-webu/rubriky/

DODACÍ PODMÍNKY, DOPRAVA
Ceník manipulačních poplatků (ceny s DPH) Obchodní balík – Česká pošta Nákup do 350 Kč
119,00 Kč Nákup od 350 Kč do 1200 Kč
99,00 Kč Nákup nad 1200 Kč
ZDARMA
Kurýr DPD Nákup do 1500 Kč
144,90 Kč  Nákup nad 1500 Kč
ZDARMA
Ceník manipulačních poplatků
Obchodní balík – Česká pošta Nákup do 1200 Kč včetně DPH
89,90 Kč Nákup nad 1200 Kč včetně DPH
ZDARMA
Kurýr DPD Nákup do 1500 Kč včetně DPH
144,90 Kč včetně DPH Nákup nad 1500 Kč včetně DPH
ZDARMA

POZOR: Obchodní balík nelze zasílat s označením KŘEHCE. Obsahuje- li Vaše objednávka křehké zejména skleněné produkty, doporučujeme zvolit jiný druh dopravy.

Do limitu pro poštovné zdarma není započten nákup dárkových poukazů. Poštovné zdarma bude uplatněno až ve chvíli čerpání dárkového poukazu.

Osobní odběr
Zboží si můžete osobně vyzvednout v naší kamenné lékárně v pracovní dny v době od 7:30 do 17:30.
Lékárna Prima
Fibichova 41
537 01 Chrudim 4
Produkty skladem je možné vyzvednout na základě odeslané objednávky a následném potvrzení o distribuci objednaného zboží

epigalokatechingalát
http://www.lekarna.cz/sayonara-powder-japonsky-zeleny-caj-4sacky-x-25g/


SAYONARA powder Japonský zelený čaj 4 sáčky x 25 g  106 Kč


Nápoj třetího tisíciletí - příznivé učinky při rakovině, prodlužuje život, ideální proti infarktu myokardu a proti příhodám mozkovým, proti cévním onemocněním, proti poruchám paměti, křečovým žilám, bolestem hlavy, zvyšuje imunitu, vyplavuje toxické látky, upravuje krevní tlak, má antibiotický účinek, likviduje viry, snižuje nadváhu, brzdí kazivost zubů, stimuluje nervový systém, při paradentóze, popáleninách, kožních nemocech, impotenci, má protiplísňový účinek, eliminuje škodlivé záření, zabraňuje infekci, snižuje obsah cholesterolu, má silný antioxidační účinek.

Sayonara je japonské pozdravení a znamená nashledanou zdravotním problémům. Stejné slovo bylo použito i pro tento speciální zelený čaj s protirakovinnými, regeneračními a omlazujícími účinky. Japonci jsou považováni za nejzdravější národ na této planetě, a to nejen statisticky. Jejich vitalita je dána nejen jejich způsobem života, správnou životosprávou, ale také způsobem myšlení a skromností.

Sayonara je zelený čaj, který během zpracování neprodělal proces fermentace a ponechal si nejen svoji přirozenou barvu a původní obsah účinných látek, ale hlavně látku nazvanou epigalokatechingalát, EGCG, označovanou jako "rakovinová brzda". Tato látka chrání buňky tak, že zabraňuje aktivátoru rakoviny, aby se na buňku navázal. Zkušenosti ukázaly zastavení nekontrolovatelného růstu buněk, jakož i vzniku metastáz, v řadě případů se zaznamenalo i celkové zmizení nádoru. Existuje celá řada klinických posudků a vědeckých studií, které jednoznačně potvrzují pozitivní vliv na mechanizmus obranyschopnosti organizmu. Tato "zázračná" látka účinkuje i proti stronciu 90, jednomu z nejvíce škodlivých radioaktivních izotopů, způsobujícímu rakovinu a leukémii. Ti, kteří tráví hodně času před televizní obrazovkou či monitorem počítače a ti, kteří mobilní telefon nebo se pohybují v geopatogenní zóně, by měli tento bylinný čaj pravidelně pít.

Hlavními složkami čaje Sayonara pozitivně působícími na naše zdraví jsou:

Katechin - snižuje riziko rakoviny a potlačuje již vzniklé nádory, zmírňuje jejich mutace, reguluje hladinu cukru v krvi, ničí bakterie, snižuje nežádoucí oxydaci, má až 20x vyšší antioxidační účinky než vitamín E, působí proti zubnímu kazu a odstraňuje nepříjemný zápach z úst.
Kofein - plynule a tedy zdravě stimuluje fyzický rytmus nervového systému, ne nárazově jako káva
Vitamín C - chrání před nachlazením, snižuje stres atd.
Flavonidy - posilují cévní stěny a upravují krevní tlak

Čajová směs Sayonara má velmi snadnou přípravu. Dodává se v sypké podobě ve 100g balení a podobně jako kávu ji stačí zalít
horkou vodou,
ne vařící.
Na jeden hrnek použijeme asi polovinu čajové lžičky, zamícháme , necháme ustát a pijeme ihned. Usazeninu je vhodné uschovat a zalít ještě jednou, pak čaj neobsahuje již žádný kofein a stále výbornou chuť. Při takovémto využití balení postačí na přípravu 400 hrnků čaje. Slazení se nedoporučuje, neslazený nápoj je zásaditý a v tom je jeho kouzlo silného účinku. Není také vhodné používat kovovou lžičku.

Sayonara se díky své příjemné vůni a osvěžující chuti těší stále větší oblibě po celém světě. Moderní věda konečně poodhalila roušku, za kterou se tak dlouho ukrývaly pozitivní vlastnosti prodlužující lidský život.

Zvýšit bioenergii připraveného nápoje lze použitím hrnku s bronzovou keltskou spirálou a dózy pro uchování čaje.


HLÍVA ústřičná
http://www.lekarna.cz/hliva-ustricna-cps-180-velke-baleni-cps-30-zdarma/

http://www.lekarna.cz/sayonara-powder-japonsky-zeleny-caj-4sacky-x-25g/

http://www.lekarna.cz/shizuoka-tea-8211-sencha-8211-tea-bag-100g/
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Olimpex Shark Forte cps. 50 x 330 mg olej ze žraločích jater 186 Kč
http://www.lekarna.cz/olimpex-shark-forte-cps-50x330mg-olej-ze-zralocich-jater/
Olej ze žraločích jater konzumují severští rybáři již více než 1000 let. Je používán i jako součást hojivých mastí na špatně hojitelné rány.

Před více než 40 lety se lékařské týmy začaly seriozně zabývat účinky žraločího oleje na lidský organismus a tento výzkum pro velmi povzbudivé výsledky pokračuje i nyní. Bylo dokázáno, že žraločí olej obsahuje alkylglyceroly, nenasycené mastné kyseliny (EPA a DHA), squalamin a vitaminy A, E, D.

Antibactericum squalamin obsažený ve žraločích játrech je svým účinkem srovnatelný se stávajícími antibiotiky. Vitaminy obsažené ve žraločím oleji podporují funkci imunitního systému a zvyšují odolnost organismu např. proti nachlazení. Alkylglyceroly pak podporují imunitní systém a mají rovněž protiradiační účinky. Urychlují hojení ran a působí protizánětlivě. Kyseliny EPA a DHA zase působí preventivně proti vzniku arteriosklerozy. Olej ze žraločích jater se podílí se na zlepšení krevního oběhu, obnově tkání, zpomaluje stárnutí a zlepšuje celkovou fyzickou kondici. Jako přírodní látka působí preventivně, posiluje imunitní systém a zvyšuje tak celkovou obranyschopnost organismu. Používá se při oslabené imunitě a častých chorobách z nachlazení, jako prevence arteriosklerózy a prevence vzniku infarktu myokardu, ke snížení radiačních účinků (vhodné pro pracující s počítači), doplněk léčby popálenin kůže, nebo jiných špatně se hojících kožních lézí (poškození), ke zlepšení projevů lupénky při alergiích - zvláště po bodnutí hmyzem, jako doplňková léčba při astmatu, při nechutenství u dětí, při šlachových a svalových bolestech nebo poraněních, při leukémii - upravuje funkci kostní dřeně (zvyšuje leukocyty po chemoterapii, kdy dochází ke značné leukopenii), k celkovému povzbuzení tělesného i duševního zdraví.

Dávkování:
Vzhledem k množství vitamínu A je doporučená dávka 2x 1 kapsle denně, u dětí 3-6 let 1 kapsle denně, od 6-15 let je možno podat rovněž 2x 1 kapsli denně.

Složení:
žraločí olej 330 mg - obsah EPA a DHA 39 mg. Alkylglyceroly 66 mg.

Kontraindikace:
Dosud nejsou známy. V těhotenství užívat až po poradě s ošetřujícím lékařem (pro obsah vitaminu A). Rybí zápach, říhání, při vyšším dávkování lehká nevolnost. Tyto potíže lze podstatně zmírnit podáváním doplňku po jídle.


Olimpex Shark Forte cps. 50 x 330 mg olej ze žraločích jater
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Kolostrum 100 g mateřské mléko
http://www.lekarna.cz/kolostrum-100g-materske-mleko/

Hlíva, B17 a pod.
http://www.lekarna.cz/terezia-company-s-r-o/

Bioaktivní Magnesium tbl.60  167Kč
http://www.lekarna.cz/bioaktivni-magnesium-tbl-60/


Bioaktivní Magnesium tbl.30     102Kč
http://www.lekarna.cz/bioaktivni-magnesium-tbl-30/
Důležitost hořčíku pro lidské zdraví spočívá v tom, že je součástí více než 300 enzymatických systémů, z nichž některé jsou nezbytné pro základní životní funkce. Nedostatek magnézia může přispívat ke vzniku ischemické choroby srdeční, poruchám srdečního rytmu, předčasnému kornatění tepen, chronickému únavovému syndromu, bolestem hlavy, mentálním poruchám, preeklampsii v těhotenství, iontové nerovnováze a křečím.

Pravidelným užíváním přípravku Bioaktivní Magnézium lze těmto zdravotním poruchám předejít. Je důležitý zvláště u osob, které užívají diuretika nebo mají větší spotřebu alkoholických nápojů.

Kde pomáhá: Proti poruchám srdeční činnosti, kornatění tepen, únavě, depresím, sklonu ke křečím a migrénách.

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000
http://www.lekarna.cz/olimpex-viperoderm-krem-s-hadim-jedem-500ml/
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Koňská mast forte hřejivá 500ml   297 Kč
http://www.lekarna.cz/konska-mast-forte-hrejiva-500ml/

Arthrorevital tob. 90             484,00 Kč
POZOR cca 90tbl./500Kč
http://www.lekarna.cz/arthrorevital-tob-90/

http://www.lekarna.cz/pangamin-aktiv-200tbl/
Pangamin Aktiv 200tbl.   88Kč
http://www.lekarna.cz/pangamin-aktiv-200tbl/
Složení: šetrně sušené pivovarské kvasnice, hydrolyzovaný kolagen 92%, Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, L-cystin, selen, vitamin C, křemík, bór, hořčík.


http://www.lekarna.cz/pangamin-bifi-omega3-tbl-200/
žaludek, trávení

http://www.lekarna.cz/pangamin-gnostin-200tbl/          76,00 Kč

Pangamin Gnostin 200tbl.
Proti stresu a únavě.
http://www.lekarna.cz/pangamin-gnostin-200tbl/          76,00 Kč
Popis výrobku Pangamin Gnostin 200tbl.
Složení: šetrně sušené pivovarské kvasnice, ženšenový extrakt.
Sušené pivovarské kvasnice s vysokým obsahem vitaminů zvláště skupiny B, minerálů, stopových prvků a celé řady dalších pro život nezbytných látek, vhodným způsobem obohacené o ženšenový extrakt. Kořen ženšenu je mimořádným rezervoárem glykosidů. Stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí i činnost oběhového systému včetně srdce, působí rovněž na nervový systém. Má také afrodisiakální účinky. GNOSTIN je bezpečný, efektivní a čistě přírodní stimulant, který napomáhá při obnovení ztráty energie, při poruchách spánku, tělesné vyčerpanosti, depresích a stresu. Přispívá ke zlepšení vnímavosti a schopnosti soustředění. Může snižovat vysoký krevní tlak, u osob s nízkým tlakem jej zase zvyšuje. GNOSTIN svým vyváženým složením podporuje celkovou rovnováhu a vitalitu. Při dlouhodobém užívání zlepšuje duševní stav především u starších lidí, upravuje metabolismus. Doporučená denní dávka tablet GNOSTINU obsahuje takové množství ginsenosidů, jaké je obsaženo v 1 g prášku kořene ženšenu.
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

proti křečákům:
http://www.lekarna.cz/herbata-nat-jmeli-bal-50g/

http://www.lekarna.cz/algamin-150tbl/                   118,- Kč
Algamin 150tbl.
ALGAMIN je přírodní přípravek sestávající ze směsí šetrně sušených sladkovodních řas rodu Chlorella a sprejově sušených pivovarských kvasnic.

Výrobce: RAPETO

Dostupnost: skladem externě
Balení: 1 balení
HEM:   Čestné prohlášení
Kód výrobku: 136350
  
 Naše cena: 118,00 Kč
Cena bez DPH 10% 107,30 Kč

Koupit

 ks 

Hlídací pes
 info Hodina splněných přání
Aktuální žebříček | info  

Popis výrobkuDiskuzeHodnoceníPopis výrobku Algamin 150tbl.
ALGAMIN je přírodní přípravek sestávající ze směsi šetrně sušených sladkovodních řas rodu Chlorella a sprejově sušených pivovarských kvasnic bez přídavku chemických aditiv. Vedle specifického "Chlorella růstového faktoru" (CHRF) a faktoru protianemického obsahuje lehce stravitelné bílkoviny, široké spektrum vitaminů, provitaminy (beta karoten), nenasycené mastné kyseliny, minerální látky a vysoce účinné biologicky vázané stopové prvky. Pro obsah uvedených látek má přípravek význam zejména z hlediska protektivního zvyšování vitaminových hladin a odolnosti lidského organizmu vůči chorobám a stresům. Je důležitým doplňkem výživy nemocných, rekonvalescentů, dětí i zdravých lidí. Doporučujeme jej užívat i při velké tělesné i duševní zátěži a sportovní činnosti. Je jedinečným zdrojem vitality a kvality života.

Chlorella - „zelený poklad"
Řasy jsou jednoduché starobylé organizmy obvykle schopné fotosyntézy. K tomu využívají přírodní barvivo chlorofyl a další barviva. V přírodě žijí řasy především v mořích, řekách a jezerech, vyskytují se také v zemi, na zdech, rostlinách na skalách apod. Zelené řasy, které rostou v našich sladkých vodách, si z hlediska výživné hodnoty v porovnání s těmi asijskými nijak nezadají. Například řasa Chlorella je cenným zdrojem bílkovin a dalších látek, které jsou nepostradatelné pro náš organizmus. Potravinové doplňky vyrobené z této řasy jsou oblíbené především v Japonsku a v USA, ale zelenou již dostali i u nás.

Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa, která se dokáže snadno a rychle rozmnožovat, a proto je možné ji pěstovat. Obsahuje 50krát více chlorofylu než výhonky vojtěšky, dále až 60 procent lehce stravitelných bílkovin (tedy dvakrát více než tradiční zdroj bílkovin sója) polysacharidy, tuky a 19 aminokyselin včetně všech esenciálních. Z vitaminů se v ní nacházejí vitaminy C, E a beta karoten, vitaminy skupiny B, z minerálů především zinek a železo, dále vláknina, fosfolipidy a chlorella růstový faktor (CGF). Chlorofyl má výrazné léčebné účinky. Doporučuje se k léčbě chudokrevnosti, podporuje růst tkání a napomáhá vylučování cholesterolu. Má silné detoxikační vlastnosti. Uplatňuje se také v případě chronické zácpy a plynatosti.

Chlorella podporuje tvorbu interferonu, který má výrazné stimulační vlivy v imunitě. Tato sladkovodní řasa působí preventivně proti virovým a nádorovým onemocněním. Příznivě ovlivňuje vysoký krevní tlak a únavu, pomáhá stabilizovat hladinu krevního cukru. Je vhodnou prevencí proti onemocněním trávicího traktu, regeneruje pokožku, zlepšuje spánek a schopnost soustředit se.

Složení
Šetrně sušené pivovarské kvasnice, sušená biomasa sladkovodní řasy rodu Chlorela


00000000000000000000000000000000000000000000000000000000
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000


Kozí mléko sušené PROTI MIGRÉNÁM
http://www.lekarna.cz/kozi-mleko-holandske-susene-360g-doza/
Kozí mléko Holandské sušené 360g doza  198Kč

http://www.lekarna.cz/topvet-kozlik-lekarsky-extrakt-90ml/
Kozlík lékařský extrakt 90ml =Valeriana officínalis


http://www.lekarna.cz/gnostin-tbl-160x450mg/
Gnostin tbl.160x450mg
Gnostin tbl.160x450mg

Proti stresu a únavě.
Složení: šetrně sušené pivovarské kvasnice, ženšenový extrakt.

Sušené pivovarské kvasnice s vysokým obsahem vitaminů zvláště skupiny B, minerálů, stopových prvků a celé řady dalších pro život nezbytných látek, vhodným způsobem obohacené o ženšenový extrakt. Kořen ženšenu je mimořádným rezervoárem glykosidů. Stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí i činnost oběhového systému včetně srdce, působí rovněž na nervový systém. Má také afrodisiakální účinky. GNOSTIN je bezpečný, efektivní a čistě přírodní stimulant, který napomáhá při obnovení ztráty energie, při poruchách spánku, tělesné vyčerpanosti, depresích a stresu. Přispívá ke zlepšení vnímavosti a schopnosti soustředění. Může snižovat vysoký krevní tlak, u osob s nízkým tlakem jej zase zvyšuje. GNOSTIN svým vyváženým složením podporuje celkovou rovnováhu a vitalitu. Při dlouhodobém užívání zlepšuje duševní stav především u starších lidí, upravuje metabolismus. Doporučená denní dávka tablet GNOSTINU obsahuje takové množství ginsenosidů, jaké je obsaženo v 1 g prášku kořene ženšenu.

PROTI KRECOVKAM
http://www.lekarna.cz/veregin-tbl-60-prevence-krecovych-zil-a-hemoroidu/


%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%


Pastilky Fresh s lyzáty + zeleným čajem tbl. 30
Kvasničné lyzáty, jsou zvláště ceněny pro svoji vysokou biologickou hodnotu (obsah proteinu, aminokyselin, minerálních látek, vitaminů) a vynikající antimikrobiální aktivitu.

http://www.lekarna.cz/pastilky-fresh-s-lyzaty-zel-cajem-tbl-30/

http://www.lekarna.cz/houbove-quarteto-cps-60-100-houbovy-pripravek/


Popis výrobku Houbové quarteto cps.60 100% houbový přípravek + Slevová poukázka v hodnotě 1400 Kč na lázeňské pobyty a další zdarma


HOUBOVÉ QUARTETO pomáhá:
posilovat ochranný systém a srdce


posilovat potenci


snižovat hladinu cholesterolu v krvi


snižovat hladinu cukru v krvi


snižovat riziko nádorového bujení


zmírňovat následky chemoterapie, žloutenky a kouření


chránit žaludeční sliznici, dýchací cesty, ledviny, játra a krevní oběh


zmírňovat kloubní potíže


chránit klouby


snižovat možnost migrény,nespavosti a nachlazení


při únavě a stresu


posilovat nervový systém


udržovat zdravou pokožku i vlasy


předcházet vzniku hemeroidů


chránit zuby před zubním kazem


HOUBOVÉ QUARTETO se skládá ze 4 léčivých hub: SHII-TAKE (Lentinula edodes), Korálovec ježatý (Hericium erinaceus), Hnojník obecný (Coprinus comatus), Reishi (Ganoderma lucidum). Spojení účinků léčivých hub (synergický účinek) napomáhá v lidském organismu nastartovat pozitivní mechanismy směřující nejen k odstranění potíží, ale i k nabytí nové pozitivní energie a duševní pohody. Při vývoji tohoto produktu jsme vycházeli z výsledků přírodního léčitelství a zveřejněných výzkumů zaměřených na účinky léčivých hub při řešení zdravotních problémů.

SHII TAKE – Houževnatec jedlý
Pro své léčivé účinky je vysoce ceněna a už za dynastie Ming (1386-1644) ji známý lékař WHU SHUI nazval elixírem věčného života. Shii-take je hodnotným zdrojem proteinů, draslíku a zinku, který má významnou roli na zvýšení obranyschopnosti organizmu. Je bohatá na polysacharidy a bílkoviny s esenciálními aminokyselinami. Obsahuje vitamíny B1, B2 a vysoké množství vitamínu D2. Pro krytí denní dávky vitamínu D pro dospělého člověka (důležité pro vegetariány) postačí 20 až 25 gramů sušené houby.

SHII-TAKE svým obsahem účinných látek je zařazena do skupiny organismů, které podporují imunitu. Jednou z těchto účinných prospěšných látek je LENTINAN. Jedná se o glukan, který byl v Japonsku zaveden jako standardní součást léčby některých nádorů. Má imunostimulační, antiinfekční (eliminuje virové, bakteriální, plísňové a parazitální infekční onemocnění), protinádorové a radioprotektivní účinky.

HERICIUM ERINACEUS – Korálovec ježatý
Patří mezi kulinářské lahůdky orientu. V Číně je známá teprve od minulého století a u nás se vyskytuje velmi vzácně. Uměle pěstování je náročné a v západní Evropě s ním začaly teprve v posledním desetiletí. U nás je v obchdech zatím nedostupná a proto ji mnoho potenciálních zákazníků nezná. Má vysoký obsah draslíku, fosforu a nízký obsah sodíku. Zvláštní chuť a vůni připomínající citrón nebo kokos tvoří 32 aromatických látek, obsahuje všechny aminokyseliny důležité pro lidský organizmus. Dužina je bohatá na polysacharidy a polypetidy, které se v čínské medicíně využívají na podporu imunitního systému, také se tam dosáhly dobré výsledky při léčbě žaludečních a dvanácterníkových vředů, zánětech žaludeční sliznice, rakovině žaludku, jícnu a tlustého střeva . Používá se také při celkové vyčerpanosti organizmu, nervové slabosti a potlačení zánětu.

COPRINUS COMATUS – Hnojník obecný
Hnojník obecný se vyskytuje volně v přírodě a pro kulinářské účely se sbírají mladé plodnice s bílou dužinou, které mají příjemnou chuť a vůni. Po sběru je nutné ho rychle zpracovat, po 48 hodinách se roztéká. Obsahuje bílkoviny, 20 druhů aminokyselin, uhlohydráty (v sušine je 15 – 45 %), vlákninu (14 - 49 %), minerální látky (draslík, hořčík, vápník, železo, mangan, zinek). Dále obsahuje vitamíny C, B2, B1. Východoasijské přírodní léčitelství doporučuje hnojník na podporu trávení a léčení hemeroidů. Vědecké výzkumy v Číně dosáhly aplikací hnojníku u některých nádorových onemocnění úplné zastavení bujení. Významně působí na snížení hladiny cukru v krvi, potlačuje suchost jazyka (vhodná pro diabetiky) a snižuje krevní tlak.

LESKLOKORKA LESKLÁ (REISHI) – Ganoderma lucidum
Čínská lidová medicína používá LING – ZHI (čínský název houby- kouzelná rostlina) více než 4000 let a pro její lečebné účinky se rozšíříla do celé Asie (v Japonsku je známá pod názvem Reishi), kde se používá proti chronické žloutence a chronické bronchitidě, astmatu, vysokému krevnímu tlaku, na záněty kloubů, ledvin a posílení plodnosti a nespavosti. Obsahuje cukry, aminokyseliny, vitamíny a minerální látky (měď, zinek, mangan, draslík, horčík). Aktivní látky polysacharidy působí na posílení imunitního systému, tlumení nádorového bujení a jejich účinky se znásobují v kombinaci s vitamínem C. Na základě vynikajících výsledků z praxe je v Japonsku houba Reishi oficiálně registrovaná jako doplňujíci prostředek v průběhu léčby rakoviny na snížení následku chemoterapie. Cyklické uhlovodíky, triterpeny a kyseliny snižují krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Příznivě působí na játra, neurologické onemocnění, obnovuje chuť k jídlu a posiluje srdce a pokláda se za nejúčinější houbu při vyčerpanosti.

HOUBOVÉ QUARTETO je určeno:
1. preventivně kategorii mladých lidí, na které jsou kladeny vysoké nároky při studiu, v praxi i v rodině při výchově dětí s vysokými požadavky na koncentraci a energii, které vedou k fyzické a duševní vyčerpanosti;
2. seniorům, jejichž organismus je přirozeně oslabený a jimž tento přípravek může účinně pomoci;
3. nemocným lidem, kteří přijímají syntetické léky (antibiotika, chemoterapeutika – s vedlejšími účinky), jimž je možno aplikovat tento přípravek jako velmi účinnou podpůrnou látku k aktivaci vlastní obranyschopnosti organismu.

HOUBOVÉ QUARTETO obsahuje látky, které velmi příznivě působí:
na očištění organismu a krve od toxických látek především chemického původu, pocházejících z potravin obsahující konzervační přísady, z nadměrného užívání chemických léků, alkoholu a nikotinu a na látkovou výměnu, čistí trávicí trakt, játra a střeva, mají širokospektrální regenerační účinek a blahodárně působí na zvýšení narušené potence.

Co znamená MYKOTHERAPY?
Využití léčivých hub pro zdraví člověka se začíná v Evropě rozvíjet až v posledním desetiletí a stává se důležitou součástí pro udržení zdraví, předcházení nemocím a v neposlední řadě nachází důležité místo v přírodním léčitelství kromě HERBATHERAPY (bylinná terapie), HYDROTHERAPY (vodní terapie), TROFOTHERAPY (terapie jídlem)...

Nadstandartní technologie výroby - LYOFILIZACE
Houbový prášek obsažený v kapslích je lyofilát tj. získává se lyofilizací. Lyofilizace je proces sušení, kde se surovina nejdříve zmrazí a cestou sublimace se odstraní led. Led se přeměňuje přímo ve vodní páry s vynecháním tekutého stavu. Touto technologií získaný houbový prášek je 100% přírodní produkt, velmi lehký s mimořádnou mikrobiologickou čistotou přičemž jsou plně zachovány vlastnosti čerstvé houby: chuť, vůně, barva, bílkoviny, vitamíny, minerální složky. Při procesu lyofilizace se na žádné etapě výroby nepřidávají konzervační látky ani enzymy. Lyofiláty jsou nenahraditelným jídlem kosmonautů.

Složení:
1 kapsle rostlinného původu obsahuje 150 mg 100% čistého prášku čtyř sušených léčivých hub bez příměsí: SHII TAKE (Lentinula edodes), Korálovec ježatý (Hericium erinaceum), Hnojník obecný (Coprinus comatus), REISHI (Ganoderma lucidum)

Doporučené dávkování:
1 kapsle 2x denně před jídlem po dobu 1-3 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

Upozornění:
Doplněk stravy -

Není vhodné pro děti do 3 let.


Ukládejte mimo dosah děti


Nepřekračujte denní doporučenou dávku.


Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.


Není náhradou pestré stravy.


Uchovávejte v suchu do 25°C.

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
http://www.lekarna.cz/caj-pri-odvykani-koureni-sypany-100g/
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
http://www.lekarna.cz/bional-stop-nik-10denni-kura/
http://www.lekarna.cz/bional-stop-nik-tbl-150-30-k-odvykani-koureni/


Popis výrobku BIONAL Stop-Nik tbl.150+30 k odvykání kouření
Vlastnosti a použití: Že kouření negativně ovlivňuje naše zdraví, je všeobecně známo. Mnozí se i několikrát snažili s kouřením přestat. Nervozita a další příznaky odvykání byly často příčinou, že se kuřák k cigaretě vrátil. BIONAL přípravek k odnaučení kouření se skládá ze 2 komponentů: 1. způsobuje, že cigareta přestává chutnat, 2. předchází nervovému napětí.

Složení 1 tablety proti chuti na cigaretu: 4 mg Caryophilli flos, 1,6 mg Foenugraeci semen, 0,4 mg Quassiae lignum, 0,4 mg Calamimi rhizoma, 0,4 mg Gentianae Radix, 0,6 ml Oleum ainisi.

Složení 1 tablety na uklidnění: 140 mg Extr. Radix Valerinae aquos. sicc.

Dávkování: Tablety na uklidnění - Nervovit 3x denně jednu tabletu. Tabletu pro zmírnění chuti na cigaretu kdykoli je potřeba. Vzhledem k tomu, že kuřáci mají deficit vitaminů, doporučujeme během kúry používat multivitaminové potravní doplňky.


http://www.lekarna.cz/zvykacky-na-podporu-odvykani-koureni-5ks/
Popis výrobku Žvýkačky na podporu odvykání kouření 5ks
Žvýkačky Nicotinno s lobelinem mají výhodu v tom, že nahrazují nikotin svým kompetetivním dualistou – lobelinem, přičemž vznik závislosti na tomto alkaloidu je ve srovnání s nikotinem zanedbatelný. Sice se vzácně může objevit velmi lehká forma závislosti, avšak až po velmi dlouhém podávání. Přitom lze, oproti nikotinu, tuto závislost velmi lehce eliminovat, například i velmi krátkodobým vysazením účinné látky lobelinu.

Hlavní výhodou žvýkaček s lobelinem je jeho působení dvojí cestou – jednak náhradou mechanismu kouření žvýkáním, jednak náhradou nikotinu, tedy látky vyvolávající závislost a výrazně poškozující lidské zdraví. Tímto dvojím efektem se zvyšuje odvykací schopnost.


POZOR obsahuje PROPOLIS!
POZOR obsahuje PROPOLIS!

proti migrénám
http://www.lekarna.cz/pm-protimigrenovy-elixir-60-tablet/


PM Protimigrénový elixír 60 tablet
Bylinný přípravek složený z dvanácti bylin určený na zmírnění širokého spektra příznaků u migrén a nespecifických bolestí hlavy. Při dlouhodobém užívání oddaluje častost výskytu bolestí hlavy a snižuje intenzitu bolestí. Potlačuje rovněž doprovodné příznaky, jako např. nevolnost a zvracení.

Oblast použití:
Moderně doplněná stará receptura snižuje možnost vzniku kruté bolesti u migrénových záchvatů a nespecifických bolestí hlavy. Přípravek je vhodný pro dlouhodobé používání, které vede k oddálení a zmírnění případných dalších tlaků migrény.

Obsahové látky v 1 tabletě (900,0 mg) extrakty (výtažky z bylin):
Meduňka nať (30mg), Dobromysl nať (30mg), Levandule květ (30mg), Prvosenka květ (30mg), Pohanka nať (30mg), Rozmarýn list (30mg), Sporýš nať (30mg), Třezalka nať (30mg), Vrbová kůra (30mg), Přírodní kofein z Guayany (20mg), Maral kořen (10mg), Propolis standardizovaný (10mg).

Pomocné látky:
Mikrokrystalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan hořečnatý (rostlinný).

Energetická hodnota v 1 tbl.:
1,5 kJ = 0,36 kcal ve 100 g:168,4 kJ= 40,0 kcal

Upozornění:
Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen k používaní jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určen pro těhotné ženy, kojící matky a děti. Obsahuje včelí produkt .

Dávkování:
1 až 2 tablety , maximálně 6 tablet denně.


POZOR obsahuje PROPOLIS!
POZOR obsahuje PROPOLIS!